SHITEN 2 VILA NE NJE TRUALL TE PERBASHKET NE PLEPA, ARAPAJ, DURRES. VILAT ORGANIZOHEN NE 2+1 dhe 1+1.

 • €260,000
Arapaj, Albania

SHITEN 2 VILA NE NJE TRUALL TE PERBASHKET NE PLEPA, ARAPAJ, DURRES. VILAT ORGANIZOHEN NE 2+1 dhe 1+1.

Arapaj, Albania
 • €260,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

📐 672 m² Truall
96 m² Vila nr 1
30.06 m² Vila nr 2

—————————
💶 Cmimi 260000 €
📍 Plepa, Arapaj, Durres

—————————
📩 [email protected]

 • Adresa Arapaj, Albania
 • Qyteti Arapaj
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on August 5, 2021 at 3:07 pm
 • Cmimi: €260,000
 • Siperfaqe: 672 m²
 • Tipi: Vile
 • Statusi: Shitur

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €49,000

SHITET VILE 2 KATESHE NE SUKTH!

 • €49,000
Sukth, Albania
 • Krevate: 6
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 2
 • Vile
Detaje
1 year ago
 • €145,000

SHITET VILE 2 KATESHE, MAMINAS,RRUGES GJIRIT LALEZIT, DURRES.

 • €145,000
Maminas, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Vile
Detaje
6 months ago
 • Contact for price

SHITET VILE 3 KATESHE NE MJULL-BATHORE,TIRANE!

 • Contact for price
Mjull Bathore, Albania
 • Vile
Detaje
1 year ago
 • €145,000

SHITET VILE 2 KATESHE NE DURRES!

 • €145,000
Rruga Isak Metalla 128, Durrës, Albania
 • Krevate: 6
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Vile
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj