SHITEN AMBIENTE BIZNESI PRANE ISH PARKUT SPORTIV DURRES .

 • PRICE UPON REQUEST
"Ramazan Njala" Sports Complex, Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania

SHITEN AMBIENTE BIZNESI PRANE ISH PARKUT SPORTIV DURRES .

"Ramazan Njala" Sports Complex, Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
 • PRICE UPON REQUEST

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambientet organizohen ne 480 dhe 120 m2 , njeri ne katin 0 dhe tjetri ne katin e pare .Mund te perdoren per biznese te ndryshe pasi ndodhen buze rruge ne nje pallat te sapo perfunduar ne qender te qytetit.

 • Adresa "Ramazan Njala" Sports Complex, Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on July 27, 2023 at 3:46 pm
 • Cmimi: PRICE UPON REQUEST
 • Siperfaqe: 480 m²
 • Tualet: 1
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Per Shitje

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Me Qera
 • €500

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE PAPASPIROS VOLLGA, DURRES.

 • €500
Shetitorja, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
2 years ago
Me Qera
 • €210

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI , PRANE ISH URT, DURRES.

 • €210
Ish Urt, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €285

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE POLIKLINIKES, QENDER,DURRES .

 • €285
Rruga Nazmije Vigani, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 years ago
Me Qera
 • €370

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE POLIKLINIKES,QENDER,DURRES .

 • €370
Poliklinika, Rruga Cajupi, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
4 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj