SHITEN APARTAMENTE 1+1 PRANE PISHAVE TE BUTA,DURRES.

 • €550
Rruga Skënderbeu, Golem, Albania

SHITEN APARTAMENTE 1+1 PRANE PISHAVE TE BUTA,DURRES.

Rruga Skënderbeu, Golem, Albania
 • €550

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamentet organizohen ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Pallati eshte ne faze punimesh.Ndodhet  200 metra prane detit dhe jepen 550€ m².

 • Adresa Rruga Skënderbeu, Golem, Albania
 • Qyteti Golem
 • Qarku Qarku i Tiranës

Detaje

Updated on May 19, 2021 at 8:37 am
 • Cmimi: €550
 • Siperfaqe: 62 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 2,3,4,5

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 RRUGA PAVARESIA, PERBALLE HOTEL ANTALYA, DURRES.

 • €180
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT , DURRES.

 • €230
Stadiumi Niko Dovana, Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago
 • €47,000

SHITET APARTAMENT 2+1 MBRAPA SHKOLLES BAJRAM CURRI,PLAZH ,DURRES.

 • €47,000
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago
 • €67,000

SHITET APARTAMENT 3+1, PRANE KMY, MUZEUMI, DURRES.

 • €67,000
Muzeu i Deshmoreve dhe Salla e Relikeve te Luftes, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli