SHITEN APARTAMENTE 1+1 PRANE SUPREM HOTEL SPA,QERRET,DURRES.

 • €700
Brilliant Hotel & SPA, Qerret, Albania

SHITEN APARTAMENTE 1+1 PRANE SUPREM HOTEL SPA,QERRET,DURRES.

Brilliant Hotel & SPA, Qerret, Albania
 • €700

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamentet organizohen ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhen ne katin e 6 dhe te 4 te nje pallati cilesor ndertuar vitet e fundit afer detit dhe jepen  700 dhe 800 € m².

 • Adresa Brilliant Hotel & SPA, Qerret, Albania
 • Qyteti Qerret
 • Qarku Tirana County

Detaje

Updated on May 19, 2021 at 12:00 pm
 • Cmimi: €700
 • Siperfaqe: 70 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 6.4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €30,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MAJESTIC SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

 • €30,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 , PRANE BAR RIGELS, PLAZH DURRES!

 • €35,000
Bar Pasticeri Rigelsi, Durrës, Albania
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €53,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE RROTES KUQE, PLAZH, DURRES.

 • €53,000
Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €64,500

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT,DURRES.

 • €64,500
Stadiumi Niko Dovana, Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli