SHITEN APARTAMENTE 2+1 ME PAMJE NGA DETI VILA E ZOGUT,DURRES!

 • Contact for price
Featured Shitur
Rruga Teodor Komneni 1079, Durrës, Albania
Featured

SHITEN APARTAMENTE 2+1 ME PAMJE NGA DETI VILA E ZOGUT,DURRES!

Rruga Teodor Komneni 1079, Durrës, Albania
 • Contact for price

Përshkrimi

Shpërndaj:
Apartamentet jane ne proces ndertimi dhe organizohen ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje 2 tualete dhe ballkon.Larg zhurmave apartamentet te japin mundesine e relaksit te pozicionuar ne koder me nje pamje te mrekullueshme te detit. INFO:0695300573

 • Adresa Rruga Teodor Komneni 1079, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on October 28, 2021 at 4:23 pm
 • Cmimi: Contact for price
 • Siperfaqe: 108 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Viti Ndërtimit: 2020
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • €55,000

SHITET APARTAMENT 2+1 , LAGJA 17 UJESJELLESI, DURRES.

 • €55,000
Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €165,000

SHITET APARTAMENT 3+1+2 LAGJA 5 , DURRES.

 • €165,000
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €165

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 ISHRAJONI,DURRES!

 • €165
Shkolla 9 Vjeçare
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Me Qera
 • €220

JEPET ME QERA KATI I 2 I NJE VILE PRANE URES SE DAJLANIT,DURRES

 • €220
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
12 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj