SHITEN APARTAMENTE 2+1 PRANE ISH PARKUT SPORTIV, DURRES.

 • PRICE UPON REQUEST

SHITEN APARTAMENTE 2+1 PRANE ISH PARKUT SPORTIV, DURRES.

 • PRICE UPON REQUEST

Përshkrimi

Shpërndaj:

2 apartamente organizohen ne 2+1+ballkon, secila nga 118 m2 , kati i pare banim . 1 apartament organizohet ne 2+1+ballkon,  110 m2 dhe ndodhet ne katin e katert. Apartamentet ndodhen ne nje ndertese te re te sapo perfunduar ne nje zone ne qender te qytetit e cila ofron shumellojshmeri facilitetesh.

Adresa

 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on July 27, 2023 at 3:45 pm
 • Cmimi: PRICE UPON REQUEST
 • Siperfaqe: 118 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 1
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Me Qera
 • €300

JEPET ME QERA KATI I DYTE I NJE SHTEPIE PRIVATE PRANE STADIUMIT, DURRES.

 • €300
Stadiumi
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 month ago
Dhene me qera
 • €450

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE MUZEUT ARKEOLOGJIK, DURRES.

 • €450
Muzeu Arkeologjik Durrës, Archaeological Museum, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago
Dhene me qera
 • €200

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE GOLEM PRANE ROTONDOS.

 • €200
Rruga Qemal Stafa, Golem, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €500/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA,DURRES!

 • €500/muaji
Rruga Taulantia Pallati nr. 1, 2001, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj