SHITET AKTIVITETI I BIZNESIT PRANE MUZEUMIT, DURRES.

 • €18,000
Muzeu i Dëshmorëve dhe Salla e Relikeve të Luftës, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania

SHITET AKTIVITETI I BIZNESIT PRANE MUZEUMIT, DURRES.

Muzeu i Dëshmorëve dhe Salla e Relikeve të Luftës, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • €18,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Super mundesi investimi. Biznes i ngritur prej 5 vjetesh me klientele prestigjoze dhe xhiro te larte. Konsiston kryesisht ne sherbime ndaj bizneseve dhe individeve ne sektorin e IT, rrjeteve kompjuterike, sistemeve te sigurise (kamera), shitje te pajisjeve elektronike, kompjutrike dhe aksesore. Biznesi zoteron nje makine monovolum dhe vegla pune per instalime. Me shitjen e biznesit dorezohen dhe nr e telefonit dhe klientet qe kane kontrata mirembajtje mujore apo vjetore. Ofrohet suport dhe prezantim me te gjithe klientet dhe furnitoret aktual te kompanise. Te huaj dhe shqiptare.

Biznesi organizohet ne 2 kate.

Ne katin 0 eshte ShowRoom i shitjes me siperfaqe rreth 60 m2. Ndahet ne nje dhome te vogel dhe tualet .

Ne katin -1 siperfaqja eshte rreth 200 m2 dhe ndahet ne 4 ambjente.

1. Zyra e administratorit/menaxerit me 2 hyrje (nje nga rruga dhe tjetra nga hyrja e klienteve), me banjo personale dhe magazine te vogel.
2. Recepsioni.
3. Ambjenti i riparimit.
4. Magazina ze pjesen me te madhe te ketij ambjenti i cili gjysma perbehet nga 3 dhoma me rafte dhe gjysma tjeter eshte siperfaqe e lire ku organizimi ndryshon ne baze te nevojes. Pervec hyrjes nga servisi ka dhe hyrje te vecante direkt nga jashte ne garazhdin e pallatit. Shume komfort per ngarkim/shkarkim pa bllokuar rrugen kryesore dhe pa pasur problem kushtet atmosferike.

 • Adresa Muzeu i Dëshmorëve dhe Salla e Relikeve të Luftës, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on December 5, 2023 at 9:51 am
 • Cmimi: €18,000
 • Siperfaqe: 260 m²
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Per Shitje

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Me Qera
 • €1,300

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI BULEVARDI DYRRAH, DURRES.

 • €1,300
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
5 months ago
Dhene me qera
 • 0

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE UKD , DURRES.

 • 0
Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €800,000
Dhene me qera
 • €200

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE BASHKIS, QENDER,DURRES .

 • €200
Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj