SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE HOTEL EMPIRE, DURRES.

 • €63,000
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE HOTEL EMPIRE, DURRES.

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €63,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambienti i biznesit ka nje siperfaqe prej 50 m². Disponon nje depo dhe nje tualet. Ambienti i biznesit eshte i pershtatshem po cdo lloj aktiviteti. Ndodhet prane rruges kryesore.

 • Adresa Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on August 25, 2022 at 6:23 pm
 • Cmimi: €63,000
 • Siperfaqe: 50 m²
 • Tualet: 1
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Per Shitje

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €780,000

SHITET AMBJENT BIZNESI BUZE DETIT NE CURRILA,DURRES!

 • €780,000
Rruga Currila 37, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 years ago
Me Qera
 • €2,000
Me Qera
 • €420

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE STACIONIT TE TRENIT, DURRES.

 • €420
Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Tualete: 2
 • Ambient Biznesi
Detaje
1 year ago
Dhene me qera
 • €580

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE BRUNES XHAFZOTAJ, DURRES.

 • €580
Xhafzotaj, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj