SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE HOTEL EMPIRE, DURRES.

 • €63,000
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE HOTEL EMPIRE, DURRES.

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €63,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambienti i biznesit ka nje siperfaqe prej 50 m². Disponon nje depo dhe nje tualet. Ambienti i biznesit eshte i pershtatshem po cdo lloj aktiviteti. Ndodhet prane rruges kryesore.

 • Adresa Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on August 25, 2022 at 6:23 pm
 • Cmimi: €63,000
 • Siperfaqe: 50 m²
 • Tualet: 1
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Per Shitje

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Me Qera
 • €1,300

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI BULEVARDI DYRRAH, DURRES.

 • €1,300
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
7 months ago
Me Qera
 • €400

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI,PERBALL TREGUT TE FRUTA PERIMEVE, DURRES

 • €400
Tregu Perditshem i Fruta Perimeve, Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
4 years ago
Me Qera
 • €750

JEPET ME QERA AMBIENTE BIZNESI SHKOZET,DURRES.

 • €750
Shkozet, Rruga Danubi, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €200,000

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE PISTES TEUTA , PLAZH, DURRES.

 • €200,000
Kompleksi Teuta, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj