SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE PISTES TEUTA , PLAZH, DURRES.

 • €200,000
Kompleksi Teuta, Durrës, Albania

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE PISTES TEUTA , PLAZH, DURRES.

Kompleksi Teuta, Durrës, Albania
 • €200,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambienti ka nje siperfaqe prej 100 m2 ambient te brendshem dhe 30 m2 verande, eshte i pershtatshem per bar/snack ose restorant . Ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar me pamje nga deti .

 • Adresa Kompleksi Teuta, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit
 • Zip 2000

Detaje

Updated on June 2, 2022 at 3:56 pm
 • Cmimi: €200,000
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Per Shitje

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €170,000

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE LULISHTES , DURRES.

 • €170,000
Star Market, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 years ago
Me Qera
 • €200

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI LAGJA 18 PRANE FUSHES SE RERES, DURRES.

 • €200
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €580

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE BRUNES XHAFZOTAJ, DURRES.

 • €580
Xhafzotaj, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 years ago
Me Qera
 • €400

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE TATIMEVE, DURRES

 • €400
Drejtoria e Tatimeve Durrës, Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
7 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj