SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE SHKOLLES HASAN KOCI, SHKOZET,DURRES.

 • €140,000
Shkolla Hasan Koçi, Durrës, Albania

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE SHKOLLES HASAN KOCI, SHKOZET,DURRES.

Shkolla Hasan Koçi, Durrës, Albania
 • €140,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ndertesa organizohet  ne 2 kate ku 234 m² jane truall, ndersa kati i pare eshte 138 m²,  kati i dyte eshte 158 m² . Eshte nje mundesi mjaft e mire investimi per biznese te ndryshme, pasi eshte e gatshme per ngritje katesh te tjera.

 • Adresa Shkolla Hasan Koçi, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit
 • Zip 2000

Detaje

Updated on May 5, 2021 at 7:33 am
 • Cmimi: €140,000
 • Siperfaqe: 234 m²
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Per Shitje

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €65,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE SHKEMBIT TE KAVAJES, DURRES.

 • €65,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 months ago
 • €1,000/muaji

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI PRANE MUZEUMIT TE DESHMOREVE,DURRES

 • €1,000/muaji
Muzeu i Deshmoreve dhe Salla e Relikeve te Luftes, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Tualete: 2
 • Ambient Biznesi
Detaje
2 years ago
 • €24,000

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE ISH RAJONIT TE POLICISE, DURRES.

 • €24,000
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
11 months ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI,LAGJA 17, RRUGA NEKI LIBOHOVA, DURRES.

 • €165
Rruga Neki Libohova, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
12 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj