SHITET AMBIENT BIZNESI, RRUGA TAULANTIA, QENDER, DURRES.

 • €266,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania

SHITET AMBIENT BIZNESI, RRUGA TAULANTIA, QENDER, DURRES.

Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • €266,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambienti i biznesit eshte 133 m². Eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme. Ka dhe nje dhome magazinimi. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar te qytetit.

 • Adresa Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on February 4, 2021 at 2:11 pm
 • Cmimi: €266,000
 • Siperfaqe: 133 m²
 • Tualet: 1
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Per Shitje

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE UKD , DURRES.

 • €165
Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
7 months ago
 • €1,500

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI SHKOZET,DURRES.

 • €1,500
Shkozet, Rruga Danubi, Durrës, Albania
 • Tualete: 2
 • Ambient Biznesi
Detaje
1 week ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE FLAGSHIP CENTER, DURRES.

 • €350
Flagship Center - Durrës, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 months ago
 • €130,000

SHITET AMBIENT BIZNESI RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

 • €130,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Tualete: 2
 • Ambient Biznesi
Detaje
9 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala