SHITET AMBIENT BIZNESI, RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

 • I DISKUTUESHEM
Rruga Taulantia, Durrës, Albania

SHITET AMBIENT BIZNESI, RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • I DISKUTUESHEM

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambienti i biznesit eshte 80 m². Eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme. Ka dhe nje dhome magazinimi. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar te qytetit.

 • Adresa Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on February 1, 2021 at 2:34 pm
 • Cmimi: I DISKUTUESHEM
 • Siperfaqe: 80 m²
 • Tualet: 1
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Per Shitje

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE KOPSHTIT 1 QERSHORI,DURRES.

 • €220
Kopeshti 1 Qershori, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 hours ago
 • €140,000

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE SHKOLLES HASAN KOCI, SHKOZET,DURRES.

 • €140,000
Shkolla Hasan Koçi, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
9 months ago
 • €170

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE FLAGSHIP CENTER, DURRES.

 • €170
Flagship Center - Durrës, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
2 months ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI LAGJA 3, PRANE TATIM TAKSAVE , DURRES.

 • €130
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
8 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala