SHITET AMBIENT BIZNESI RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

 • €130,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania

SHITET AMBIENT BIZNESI RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • €130,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambienti i biznesit eshte 109 m² ,dhe eshte i ndare ne 62m² ambient i brendshem dhe 47 m² ambient i jashtem.  Eshte i pershtatshem per bar . Disponon 2 tualete. Ndodhet ne nje zone te frekuentuar te qytetit.

 • Adresa Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on August 26, 2022 at 10:16 am
 • Cmimi: €130,000
 • Siperfaqe: 109 m²
 • Tualete: 2
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €600

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE POLIKLINIKES, DURRES.

 • €600
Poliklinika, Rruga Nazmije Vigani, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €63,000

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE HOTEL EMPIRE, DURRES.

 • €63,000
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €285

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE TREGUT FSHATAR,DURRES

 • €285
Tregu Perditshem i Fruta Perimeve, Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
4 years ago
Me Qera
 • €400

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE TATIMEVE, DURRES

 • €400
Drejtoria e Tatimeve Durrës, Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
6 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj