SHITET APARTAMENT 1+1 HOTEL BLEART,SHKEMBI KAVAJES,DURRES.

 • €40,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 HOTEL BLEART,SHKEMBI KAVAJES,DURRES.

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • €40,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon qe disponon pamje nga detit dhe rruga.Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on June 16, 2021 at 9:36 am
 • Cmimi: €40,000
 • Siperfaqe: 50 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Pronotuar
 • Kati: 6
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE KISHES TE VILA E ZOGUT, DURRES.

 • €165
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ZONES SE ISH KENETES,DURRES.

 • €150
Ish keneta, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago
 • €75,000

SHITET APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN KRYESOR, PRANE AKULLORE BLLACA,DURRES.

 • €75,000
Bulevardi Kryesor, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago
 • €77,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI , PRANE VILES ZOGUT, DURRES.

 • €77,000
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli