SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NE DURRES!

 • €39,000
Rruga Vincens Prenushi 6, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NE DURRES!

Rruga Vincens Prenushi 6, Durrës, Albania
 • €39,000

Përshkrimi

Shpërndaj:
Organizohet ne 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje ,1 tualet dhe 1 ballkon.Kati i 5 i nje pallati mjaft cilesor me hapesire parkimi. INFO:0695300573 CMIMI:39000€

 • Adresa Rruga Vincens Prenushi 6, Durrës, Albania
 • Qyteti Qarku i Durrësit
 • Zip 2001
 • Zona Ura e Dajlanit
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on June 18, 2020 at 3:14 pm
 • Cmimi: €39,000
 • Siperfaqe: 75 m²
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €55,000

SHITET APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA, DURRES.

 • €55,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TEK RROTA E KUQE PLAZH , DURRES.

 • €350
Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago
 • €105,000

SHITET APARTAMENT 1+1 RRUGA TAULANTIA, DURRES.

 • €105,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €350
 • €250

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE QENDER, DURRES.

 • €350
 • €250
Teleperformance Albania in Durrës (Kristal Center), Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj