SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA 13 PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI, PLAZH.

 • €40,000
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA 13 PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI, PLAZH.

Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €40,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Disponon dhe nje dhome magazinimi. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on January 27, 2021 at 1:23 pm
 • Cmimi: €40,000
 • Siperfaqe: 77 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • I DISKUTUESHEM

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI RRUGA E PORTIT,DURRES.

 • I DISKUTUESHEM
Rruga Egnatia, Durrës, Republic of Albania
 • Tualete: 2
 • Ambient Biznesi
Detaje
7 months ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI , PRANE ISH URT, DURRES.

 • €210
Ish Urt, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
1 year ago
 • €130,000

SHITET AMBIENT BIZNESI RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

 • €130,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Tualete: 2
 • Ambient Biznesi
Detaje
9 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala