SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA 6, PRANE ISH RAJONIT, DURRES.

 • €34,000
Piceri 2 Engjejt, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA 6, PRANE ISH RAJONIT, DURRES.

Piceri 2 Engjejt, Durrës, Albania
 • €34,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Piceri 2 Engjejt, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County
 • Zip 2000

Detaje

Updated on April 28, 2021 at 12:42 pm
 • Cmimi: €34,000
 • Siperfaqe: 60 m²
 • Land Area: 0 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 6
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Xheni Meta
 • Xheni Meta
 • +355693768162+355693768162

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €165/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE DURRES!

 • €165/muaji
Rruga Mujo Ulqinaku 1610, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL FLORIDA,PLAZH,DURRES.

 • €35,000
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago
 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL FLORIDA,PLAZH,DURRES

 • €35,000
Hotel Florida, SH4, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
 • €26,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MAJESTIC, SHKEMBI I KAVAJES, DURRES.

 • €26,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 week ago

Compare listings

Compare
Xheni Meta
 • Xheni Meta