SHITET APARTAMENT 1+1 MBRAPA SHKOLLES BAJRAM CURRI, PLAZH, DURRES.

 • €35,000
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 MBRAPA SHKOLLES BAJRAM CURRI, PLAZH, DURRES.

Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €35,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on September 20, 2021 at 8:53 am
 • Cmimi: €35,000
 • Siperfaqe: 82 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 7
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €250

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ISH FABRIKES SE BUKES, DURRES.

 • €250
Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €75,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PERBALLE DETIT RRUGA PAVARESIA, PRANE HOTEL ADRIATIK, DURRES.

 • €75,000
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €62,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ISH FABRIKES SE BUKES,DURRES.

 • €62,000
Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Featured
Shitur
Featured
 • €62,000

SHITET APARTAMENT 2+1 TE ISHRAJONI,DURRES!

 • €62,000
Rruga Enver Velja 2001, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Apartament
Detaje
4 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj