SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI, CURRILA, DURRES.

 • €68,000
Rruga Currila, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI, CURRILA, DURRES.

Rruga Currila, Durrës, Albania
 • €68,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne zonen e Currilave dhe apartamenti ofron nje pamje te mrekullueshme te detit.

 • Adresa Rruga Currila, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on August 5, 2021 at 3:05 pm
 • Cmimi: €68,000
 • Siperfaqe: 74 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €120,000

SHITET APARTAMENT 3+1 LAGJA 17, RRUGA JAHJA BALLHYSA ,DURRES.

 • €120,000
Rruga Jahja Ballhysa, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €75,000

SHITET APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN KRYESOR, PRANE AKULLORE BLLACA,DURRES.

 • €75,000
Bulevardi Kryesor, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE MBIKALIMIT SHKOZET,DURRES.

 • €125
Rruga Lasgush Poradeci, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
12 months ago
 • €45,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE RROTES SE KUQE,PLAZH,DURRES.

 • €45,000
Rrota e Kuqe Bus Sto, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj