SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE MALIT TE ROBIT.

 • €45,000
Mali i Robit, Golem, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE MALIT TE ROBIT.

Mali i Robit, Golem, Albania
 • €45,000

Përshkrimi

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati cilesor pa ashensor me pamje nga deti.

 • Adresa Mali i Robit, Golem, Albania
 • Qyteti Golem
 • Qarku Tirana County

Detaje

Updated on February 23, 2021 at 12:14 pm
 • Cmimi: €45,000
 • Siperfaqe: 65 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €80,000

SHITET APARTAMENT 2+1 TE SHKEMBI I KAVAJES!

 • €80,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2.5
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago
 • €67,500

SHITET APARTAMENT 1+1 CURRILA ,DURRES!

 • €67,500
Rruga Currila, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE GJYKATES , DURRES.

 • €165
Prefektura Durres, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
 • €67,000

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH,DURRES!

 • €67,000
Rruga Pavaresia 2008, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj