SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI, SHKEMBI I KAVAJES, DURRES.

 • €45,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI, SHKEMBI I KAVAJES, DURRES.

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • €45,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ofron pamje nga deti .

 • Adresa Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on May 3, 2022 at 6:18 am
 • Cmimi: €45,000
 • Siperfaqe: 88 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI PLAZH,DURRES.

 • €35,000
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €100,000

SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

 • €100,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA KATI I 2 I NJE SHTEPIE PRIVATE PRANE DREJTORIS SE POLICIS,DURRES.

 • €200
Drejtoria e Policisë Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
6 months ago
 • €33,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE PELIKANIT PLAZH ,DURRES!

 • €33,000
Lagja-13, Rruga Pavaresia, Durrës 2008, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj