SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI,PRANE URES SE DAJLANIT,PLAZH,DURRES.

 • €52,000
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI,PRANE URES SE DAJLANIT,PLAZH,DURRES.

Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • €52,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati cilesor me  ashensor me pamje deti.

 • Adresa Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on July 26, 2022 at 9:57 am
 • Cmimi: €52,000
 • Siperfaqe: 60 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Pronotuar
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €100,000

SHITET APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA, PRANE RESTORANT COLOMBIA, DURRES.

 • €100,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €75,000

SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA ABAZ CELKUPA, DURRES.

 • €75,000
Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €48,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PERBALLE BIG MARKET PLAZH, DURRES.

 • €48,000
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €85,000

SHITET APARTAMENT 2+1+2+ VERANDE PRANE KAZAZIT,DURRES.

 • €85,000
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 weeks ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli