SHITET APARTAMENT 1+1 NE BULEVARD,DURRES!

 • €40,000
Bulevardi Dyrrah 5, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 NE BULEVARD,DURRES!

Bulevardi Dyrrah 5, Durrës, Albania
 • €40,000

Përshkrimi

Shpërndaj:
Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje,1 tualet dhe 1 ballkon.Kati i 5 i nje pallati ekzistus dhe cilesor buze rruge ne bulevardin kryesor te Durresit me nje pamje te kendshme.Shkallet praktike jo shume te larta. INFO:0695300573

 • Adresa Bulevardi Dyrrah 5, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on May 6, 2021 at 1:14 pm
 • Cmimi: €40,000
 • Siperfaqe: 48 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €67,500

SHITET APARTAMENT 1+1 CURRILA ,DURRES!

 • €67,500
Rruga Currila, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Dhene me qera
 • €250

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 VOLLGA, DURRES.

 • €250
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL FLORIDES,PLAZH,DURRES.

 • €35,000
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €70,000

SHITET APARTAMENT 3+1+GARAZHD PRANE HOTEL ANTALYA,PLAZH,DURRES.

 • €70,000
Hotel Antalya, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj