SHITET APARTAMENT 1+1 PERBALLE BIG MARKET PLAZH, DURRES.

 • €48,000
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PERBALLE BIG MARKET PLAZH, DURRES.

Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €48,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.  Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati cilesor ne rruge kryesore.

 • Adresa Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on January 29, 2021 at 7:52 am
 • Cmimi: €48,000
 • Siperfaqe: 90.2 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 7
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €54,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE UJESJELLESIT, DURRES.

 • €54,000
Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 PRANE VILES SE ZOGUT,DURRES!

 • €250
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Featured
 • €63,000

SHITET APARTAMENT 3+1 AFER DEGES SE POLICISE,DURRES’

 • €63,000
2000, Durrës 2000, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €220,000

SHITET SUPER APARTAMENT 4+1+2 VILA E ZOGUT, DURRES.

 • €220,000
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • Krevate: 4
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala