SHITET APARTAMENT 1+1 PISHAT E BUTA GOLEM,DURRES.

 • €42,000
Pishat e Buta Resort, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PISHAT E BUTA GOLEM,DURRES.

Pishat e Buta Resort, Durrës, Albania
 • €42,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne kati e 1 te nje pallati cilesor prane detit.

 • Adresa Pishat e Buta Resort, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Tiranës

Detaje

Updated on October 26, 2021 at 11:30 am
 • Cmimi: €42,000
 • Siperfaqe: 70 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 RRUGA ADRIA, DURRES.

 • €350
Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE BASHKISE, DURRES.

 • €250
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
6 months ago
 • €62,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ISH RAJONIT TE POLICISE, DURRES.

 • €62,000
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 weeks ago
 • €155,000

SHITET APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI,RRUGA E PORTIT,DURRES.

 • €155,000
Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli