SHITET APARTAMENT 1+1, PLAZH ILIRIA, DURRES.

 • €83,000
Plazhi " ILIRIA ", " Durrës " ", Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1, PLAZH ILIRIA, DURRES.

Plazhi " ILIRIA ", " Durrës " ", Durrës, Albania
 • €83,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambjenti organizohet ne 65 m/2, 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon, pozicionohet ne katin 4 te nje pallati cilesor me ashensor, disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe arredim bashkekohor.

 • Adresa Plazhi " ILIRIA ", " Durrës " ", Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on May 13, 2024 at 7:26 am
 • Cmimi: €83,000
 • Siperfaqe: 65 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi
 • +355698007000

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €72,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE STACIONIT TE TRENIT,DURRES

 • €72,000
Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €80,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI,PRANE RROTES SE KUQE,PLAZH,DURRES.

 • €80,000
Rrota e Kuqe, Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €450

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE MUZEUT ARKEOLOGJIK, DURRES.

 • €450
Muzeu Arkeologjik Durrës, Archaeological Museum, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €39,000

SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NE DURRES!

 • €39,000
Rruga Vincens Prenushi 6, Durrës, Albania
 • Apartament
Detaje
4 years ago

Compare listings

Compare
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi