SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE AS HOTEL, GOLEM, DURRES.

 • €36,000
Golem, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE AS HOTEL, GOLEM, DURRES.

Golem, Albania
 • €36,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 65m². Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati cilesor.

 • Adresa Golem, Albania
 • Qyteti Golem
 • Qarku Tirana County

Detaje

Updated on February 9, 2022 at 2:08 pm
 • Cmimi: €36,000
 • Siperfaqe: 65 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE MBIKALIMIT SHKOZET,DURRES.

 • €125
Rruga Lasgush Poradeci, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE,SHKOLLES QEMAL MICI,DURRES

 • €125
Shkolla
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE ISHRAJONI,DURRES!

 • €450
Rruga Andon Naçi 2001, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €72,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE STACIONIT TE TRENIT,DURRES

 • €72,000
Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala