SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE BELLA VISTA GOLEM, DURRES.

 • €38,000
Hotel Bellavista, SH4, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE BELLA VISTA GOLEM, DURRES.

Hotel Bellavista, SH4, Durrës, Albania
 • €38,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati cilesor pa ashensor, prane hotel Bella Vista ne Golem.

 • Adresa Hotel Bellavista, SH4, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on July 28, 2021 at 12:40 pm
 • Cmimi: €38,000
 • Siperfaqe: 58 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €57,000

SHITET APARTAMENT 1+1 NE RRUGICEN KUMINI, QENDER, DURRES.

 • €57,000
Rruga M. Varoshi, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
12 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE PRANVERES QENDER,DURRES.

 • €300
Rruga Hafiz Podgorica, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago
 • €46,900

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE HOTEL ADRIATIK, PLAZH, DURRES.

 • €46,900
Luxury Adriatik Hotel & SPA, Plazh, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 RRUGA MUJO ULQINAKU, DURRES.

 • €145
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini