SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE BLUE STAR,QENDER,DURRES.

 • €47,000
Blue Star, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE BLUE STAR,QENDER,DURRES.

Blue Star, Durrës, Albania
 • €47,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe  ballkon.Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati cilosor ne qender te qytetit.

 • Adresa Blue Star, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County
 • Zip 2000

Detaje

Updated on November 29, 2021 at 1:31 pm
 • Cmimi: €47,000
 • Siperfaqe: 72 m²
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 2

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Xheison Çala
 • Xheison Çala
 • +355694880455+355694880455

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, MBRAPA DEGES POLICISE,DURRES.

 • €120
Dega Policise, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €58,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE URES DAJLANIT,PLAZH,DURRES.

 • €58,000
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago
 • €75,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PERBALLE DETIT RRUGA PAVARESIA, PRANE HOTEL ADRIATIK, DURRES.

 • €75,000
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 MBRAPA BIG MARKET, PLAZH, DURRES.

 • €125
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago

Compare listings

Compare
Xheison Çala
 • Xheison Çala