SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE CINCO ZONE SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

 • €30,000
Cinco Zone, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE CINCO ZONE SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

Cinco Zone, Albania
 • €30,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje me kuzhinen te vecuar,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne kati e 3 te nje pallati cilesor prane detit.

 • Adresa Cinco Zone, Albania
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on May 24, 2021 at 12:12 pm
 • Cmimi: €30,000
 • Siperfaqe: 63 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €59,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE VILA KORAL PLAZH,DURRES!

 • €59,000
Rruga Pavaresia 54, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €87,000

SHITET APARTAMENT 2+1, RRUGA MUJO ULQINAKU, DURRES.

 • €87,000
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago
 • €92,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PERBALL DETIT VOLLGA,DURRES.

 • €92,000
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE PORTA KAVALJA, GOLEM, DURRES.

 • €50
Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli