SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE DEGES POLICISE,DURRES!

 • €31,000
Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE DEGES POLICISE,DURRES!

Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Albania
 • €31,000

Përshkrimi

Shpërndaj:
Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje,1 tualet dhe 1 ballkon.Kati i 2 i nje pallati ekzistues mjaft cilesor buze rruge. INFO:0695300573

 • Adresa Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on June 18, 2020 at 3:14 pm
 • Cmimi: €31,000
 • Siperfaqe: 57 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €125

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL ROYAL G PLAZH, DURRES.

 • €125
Royal G Hotel and Spa, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €40,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL LEONARDO SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

 • €40,000
Hotel Leonardo, SH4, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €165

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL ADRIATIK, PLAZH, DURRES.

 • €165
Luxury Adriatik Hotel & SPA, Plazh, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Me Qera
 • €200

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 , PRANE HOTEL ADRIATIK, PLAZH, DURRES.

 • €200
Hotel Adriatik 2, SH4, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj