SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL DOLCE VITA, GOLEM, DURRES.

 • €32,000
Hotel Dolce Vita, SH4, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL DOLCE VITA, GOLEM, DURRES.

Hotel Dolce Vita, SH4, Durrës, Albania
 • €32,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartameti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin 8 te nje pallati cilesor, me pamje te kendshme nga kodra.

 • Adresa Hotel Dolce Vita, SH4, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Tirana County

Detaje

Updated on September 1, 2021 at 12:23 pm
 • Cmimi: €32,000
 • Siperfaqe: 65 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ISH FABRIKES SE BUKES, DURRES.

 • €250
Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago
 • €77,000

SHITET APARTAMENT 2+1, PRANE ISH RAJONIT TE POLICISE, DURRES.

 • €77,000
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE PORTIT, DURRES.

 • €300
Port of Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
 • €168,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE BAR OSLO , VOLLGA , DURRES.

 • €168,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini