SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL FLORIDA,PLAZH!

 • €26,000
Featured Shitur
Rruga Apulia, Durrës, Albania
Featured

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL FLORIDA,PLAZH!

Rruga Apulia, Durrës, Albania
 • €26,000

PĂ«rshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje,1 dhome gjumi,1 tualet me ajrosie naturale dhe 1 ballkon.Kati i 4 i nje kompleksi pallatesh prane hotel Florida plazh,Durres.
INFO:đź“ž0695300573

 • Adresa Rruga Apulia, DurrĂ«s, Albania
 • Qyteti Durres
 • Zip 200
 • Zona Plazh
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on May 7, 2021 at 1:46 pm
 • Cmimi: €26,000
 • Siperfaqe: 56 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
€
€
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €30,000

SHITET APARTAMENT 1+1 , PRANE HOTEL PREMIUM, GOLEM, DURRES.

 • €30,000
Premium Hotel Beach, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Dhene me qera
 • €300

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE PORTIT,DURRES.

 • €300
Port of Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MARKATES,DURRES.

 • €35,000
Pallati i Sportit
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Pronotuar
 • €31,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL EMPIRE, PLAZH, DURRES.

 • €31,000
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj