SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL GERMANY PLAZH, DURRES.

 • €35,000
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL GERMANY PLAZH, DURRES.

Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €35,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen ,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin 7 te nje pallati cilesor me ashensor . Ka orientim te favorshem dhe ndricim natyral ne te dyja dhomat , dhe ballkoni ofron pamje nga deti.

 • Adresa Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on January 8, 2022 at 9:43 am
 • Cmimi: €35,000
 • Siperfaqe: 60 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 7
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €42,000

SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA JETA E RE , LAGJA 18 ,DURRES .

 • €42,000
Rruga Jeta e Re, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €27,000

SHITET APARTAMENT 1+1 RRUGA AGIMI, PRANE FIDANISHTES, DURRES

 • €27,000
Rruga Agimi, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago
 • €58,000

SHITET APARTAMENT PRANE KOMPLEKSIT ROTONDA NE PLAZH, DURRES.

 • €58,000
Plazh, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 month ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE PORTIT,DURRES.

 • €350
Port of Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
6 days ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini