SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL LEONARDO SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

 • €40,000
Hotel Leonardo, SH4, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL LEONARDO SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

Hotel Leonardo, SH4, Durrës, Albania
 • €40,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati cilesor i pademtuar nga termeti.

 • Adresa Hotel Leonardo, SH4, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on July 7, 2021 at 11:02 am
 • Cmimi: €40,000
 • Siperfaqe: 64 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €140,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE SHKOLLES JUSUF PUKA, QENDER, DURRES.

 • €140,000
Rruga Fetah Bllaca, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago
 • €57,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE PALLATIT TE SPORTIT,DURRES.

 • €57,000
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 VOLLGA, DURRES.

 • €250
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 month ago
 • €65,000

SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 16,DURRES!

 • €65,000
Rruga Marin Barleti, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
12 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli