SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL LEONARDO,SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

 • €38,000
Hotel Leonardo, SH4, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL LEONARDO,SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

Hotel Leonardo, SH4, Durrës, Albania
 • €38,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati cilesor prane detit.

 • Adresa Hotel Leonardo, SH4, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on February 20, 2024 at 3:11 pm
 • Cmimi: €38,000
 • Siperfaqe: 60 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €180

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE, ISH FABRIKES SE BUKES,DURRES.

 • €180
Rruga Neki Libohova, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €108,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI, CURRILA, DURRES.

 • €108,000
Rruga Currila, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Dhene me qera
 • €250

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA,DURRES!

 • €250
Rruga Currila 86, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Shitur
 • €48,000

SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 17 PRANE UJESJELLESIT , DURRES .

 • €48,000
Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj