SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL MAJESTIC,SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

 • €48,000
Hotel Majestic, SH4, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL MAJESTIC,SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

Hotel Majestic, SH4, Durrës, Albania
 • €48,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 2 ballkone.Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati cilesor me ashensor prane detit.

 • Adresa Hotel Majestic, SH4, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on November 25, 2022 at 2:30 pm
 • Cmimi: €48,000
 • Siperfaqe: 66 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE ISH URT , DURRES.

 • €215
ish URT , Durres
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago
 • €114,000

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE QENDER, DURRES.

 • €114,000
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago
 • €86,000

SHITET APARTAMENT 2+1+ GARAZH PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI, PLAZH, DURRES.

 • €86,000
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €120,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PORTIT,DURRES.

 • €120,000
Port of Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli