SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL PAMEBA, GOLEM ,DURRES.

 • €28,000
Golem, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL PAMEBA, GOLEM ,DURRES.

Golem, Albania
 • €28,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet prane rrotondos se Golemit.

 • Adresa Golem, Albania
 • Qyteti Golem
 • Qarku Tirana County

Detaje

Updated on June 21, 2021 at 11:18 am
 • Cmimi: €28,000
 • Siperfaqe: 80 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €40,000

SHITET APARTAMENT 1+1 MBRAPA PASTICERI PELIKAN, PLAZH, DURRES.

 • €40,000
Pasticeri Pelikani 1, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
6 months ago
 • €26,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE UJESJELLESIT, DURRES.

 • €26,000
Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago
 • €88,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PERBALL POSTES,DURRES!

 • €88,000
Albtecom Durres, Rruga Ismail Beja, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €39,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SPITALIT,LAGJA 18,DURRES.

 • €39,000
Spitali Rajonal Durrës, Rruga Telat Noga, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala