SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE ISH RAJONIT,LAGJA 5,DURRES.

 • €56,000
Piceri 2 Engjejt, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE ISH RAJONIT,LAGJA 5,DURRES.

Piceri 2 Engjejt, Durrës, Albania
 • €56,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati cilesor me ashensor,Apartamenti mund te organizohet dhe 2+1

 • Adresa Piceri 2 Engjejt, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County
 • Zip 2000

Detaje

Updated on February 20, 2024 at 3:01 pm
 • Cmimi: €56,000
 • Siperfaqe: 87 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Me Qera
 • €700

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI PRANE BEL CONTI,SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

 • €700
Bel Conti Hotel, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago
Shitur
 • €60,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE MARKATES, DURRES.

 • €60,000
 • Krevate: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €72,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE STACIONIT TE TRENIT,DURRES

 • €72,000
Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €31,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MIAMI BEACH 2,GOLEM,DURRES.

 • €31,000
Miami Beach Bar & Restaurant, Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj