SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE ISH URT,DURRES.

 • €38,000
Shkolla 9-12 Vjeçare "Pavarësia", Rruga Ksanthipi Syko, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE ISH URT,DURRES.

Shkolla 9-12 Vjeçare "Pavarësia", Rruga Ksanthipi Syko, Durrës, Albania
 • €38,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati me ashensor.

 • Adresa Shkolla 9-12 Vjeçare "Pavarësia", Rruga Ksanthipi Syko, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on January 17, 2023 at 9:12 am
 • Cmimi: €38,000
 • Siperfaqe: 63 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 10
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE PLEPA PLAZH, DURRES.

 • €250
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago
 • €67,500

SHITET APARTAMENT 1+1 CURRILA ,DURRES!

 • €67,500
Rruga Currila, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

JEPET ME QERA KATI 2 I NJE VILE, PRANE SHK QEMAL MICI, DURRES

 • €250
Shkolla
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago
 • €85,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PLUS TARACE PRANE ISHRAJONIT TE POLICISE,DURRES!

 • €85,000
Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli