SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KARBURANT KASTRATI, VOLLGA, DURRES.

 • €88,000
Karburant Kastrati, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KARBURANT KASTRATI, VOLLGA, DURRES.

Karburant Kastrati, Durrës, Albania
 • €88,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne ne nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati cilesor i cili disponon ashensor dhe vend parkimi.

 • Adresa Karburant Kastrati, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit
 • Zip 2000

Detaje

Updated on October 13, 2022 at 2:00 pm
 • Cmimi: €88,000
 • Siperfaqe: 60 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Altin Ahmetaj
 • Altin Ahmetaj
 • +355675551050

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €130

JEPET ME QERA KATI I 2 I NJE VILE PRANE ISH KENETES.

 • €130
Royal Gaz Hotel, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
12 months ago
Dhene me qera
 • €250

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE KOPSHTIT SOTIR NOKA,DURRES.

 • €250
Kopshti Sotir Noka, Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago
Me Qera
 • €220

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE EXTRA MARKET,PLAZH,DURRES.

 • €220
Rrota e Kuqe, Durrës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago
Dhene me qera
 • €140

APARTAMENT 1+1 ME QERA I MOBILUAR,PERBALL FOTO DURRSIT,SHKOLLA 2 GJELAT.

 • €140
Shkolla 2 Gjelat, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Altin Ahmetaj
 • Altin Ahmetaj