SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KAZAZIT, DURRES.

 • €62,000
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KAZAZIT, DURRES.

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • €62,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet , dhe 1 ballkon te mbyllur . Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati cilesor me ashensor .

 • Adresa Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on July 6, 2023 at 12:14 pm
 • Cmimi: €62,000
 • Siperfaqe: 80 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €450

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 PRANE BLUE STAR,DURRES.

 • €450
Qendra Tregtare Blue Star, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago
Per Shitje
 • €57,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SPITALIT,DURRES.

 • €57,000
Spitali Rajonal Durrës, Rruga Telat Noga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago
Dhene me qera
 • €200

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE GALAKTIK, DURRES.

 • €200
Galaktik, Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Me Qera
 • €220

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 HOTEL BLEART,SHKEMBI KAVAJES,DURRES.

 • €220
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj