SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KAZAZIT,DURRES.

 • €46,000
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KAZAZIT,DURRES.

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • €46,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati cilesor me ashensor .

 • Adresa Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on June 2, 2023 at 9:24 am
 • Cmimi: €46,000
 • Siperfaqe: 65 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 6
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355695300573+355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €62,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KAZAZIT, DURRES.

 • €62,000
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago
Shitur
 • €39,000

SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NE DURRES!

 • €39,000
Rruga Vincens Prenushi 6, Durrës, Albania
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €125

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PERBALL PELIKANIT, PLAZH,DURRES.

 • €125
Pasticeri Pelikani 1, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €43,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MAJESTIC, SHKEMBI I KAVAJES, DURRES.

 • €43,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli