SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KRYQIT TE KUQ,DURRES.

 • €33,000
KRYQI I KUQ SHQIPTAR DEGA DURRËS, Rruga Kristo Sotiri, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KRYQIT TE KUQ,DURRES.

KRYQI I KUQ SHQIPTAR DEGA DURRËS, Rruga Kristo Sotiri, Durrës, Albania
 • €33,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60m². Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon . Apartamenti ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati cilesor .

 • Adresa KRYQI I KUQ SHQIPTAR DEGA DURRËS, Rruga Kristo Sotiri, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on March 29, 2022 at 10:18 am
 • Cmimi: €33,000
 • Siperfaqe: 60 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Xheison Çala
 • Xheison Çala
 • +355694880455+355694880455

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €60,000

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 PRANE KODRES SE VILES SE ZOGUT, DURRES.

 • €60,000
Vila e Mbretërore e Durrësit, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €250

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE PICERI SHIJAKUT,QENDER,DURRES.

 • €250
Piceri Shijaku, Rruga P.Meksi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago
Me Qera
 • €300

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE,FUSHES SE RERES,LAGJA 18,DURRES

 • €300
Stadiumi "Niko Dovana", Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago
Dhene me qera
 • €300

JEPET ME QERA KATI 2 I NJE VILE TEK LAGJA 18, DURRES.

 • €300
Stadiumi
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago

Compare listings

Compare
Xheison Çala
 • Xheison Çala