SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MAJESTIC, SHKEMBI I KAVAJES, DURRES.

 • €43,000
Hotel Majestic, SH4, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MAJESTIC, SHKEMBI I KAVAJES, DURRES.

Hotel Majestic, SH4, Durrës, Albania
 • €43,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati cilesor ne vijen e dyte prane detit.

 • Adresa Hotel Majestic, SH4, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on July 7, 2021 at 11:07 am
 • Cmimi: €43,000
 • Siperfaqe: 68 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ZONES SE ISH KENETES,DURRES.

 • €125
Rruga Rinia Durrsake, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE TREGUT FSHATAR,DURRES.

 • €165
Tregu Perditshem i Fruta Perimeve, Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago
 • €42,000

SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA JETA E RE , LAGJA 18 ,DURRES .

 • €42,000
Rruga Jeta e Re, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago
 • €70,800

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT,DURRES.

 • €70,800
Stadiumi Niko Dovana, Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
6 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli