SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MAJESTIC, SHKEMBI I KAVAJES, DURRES.

 • €43,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MAJESTIC, SHKEMBI I KAVAJES, DURRES.

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • €43,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati cilesor ne vijen e dyte prane detit.

 • Adresa Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on July 7, 2021 at 11:09 am
 • Cmimi: €43,000
 • Siperfaqe: 68 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €85,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE RROTES SE KUQE, DURRES.

 • €85,000
Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
 • €50,000

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 PRANE UJSJELLSIT ,DURRES !

 • €50,000
Rruga Dalip Peza 2001, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES GJERGJ KASTRIOTI, DURRES.

 • €150
Muzeu Arkeologjik Durrës, Archaeological Museum, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 PRANE RRUGICES KUMINI, QENDER,DURRES.

 • €250
Rruga Kumini, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala