SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MAJESTIC, SHKEMBI I KAVAJES, DURRES.

 • €26,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MAJESTIC, SHKEMBI I KAVAJES, DURRES.

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • €26,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60m². Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati cilesor.

 • Adresa Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on September 10, 2021 at 1:03 pm
 • Cmimi: €26,000
 • Siperfaqe: 60 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €62,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ISH FABRIKES SE BUKES,DURRES.

 • €62,000
Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €79,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STACIONIT TE TRENIT,DURRES.

 • €79,000
stacioni i trenit durres, Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago
 • €19,500

SHITET GARSONIERE NE SHKEMBIN E KAVAJES, GOLEM.

 • €19,500
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago
 • €40,000

SHITET APARTAMENT 2+1 , PRANE SHKOLLES 2 GJELAT, DURRES.

 • €40,000
Shkolla 2 Gjelat, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala