SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MARKATES,DURRES.

 • €35,000
Pallati i Sportit

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MARKATES,DURRES.

Pallati i Sportit
 • €35,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin 5 pa ashensor.

 • Adresa Pallati i Sportit
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on June 22, 2022 at 9:27 am
 • Cmimi: €35,000
 • Siperfaqe: 60 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €45,000

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE MALIT TE ROBIT.

 • €45,000
Mali i Robit, Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €68,000

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI, CURRILA, DURRES.

 • €68,000
Rruga Currila, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 LAGJA 6 PRANE ISH RAJONIT,DURRES.

 • €200
Piceri 2 Engjejt, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €75,000

SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 5 PRANE ISH RAJONIT,DURRES.

 • €75,000
Piceri 2 Engjejt, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli