SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE PASTICERI PELIKAN,PLAZH ,DURRES.

 • €50,000
Pastiçeri Pelikani 1, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE PASTICERI PELIKAN,PLAZH ,DURRES.

Pastiçeri Pelikani 1, Durrës, Albania
 • €50,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati cilesor pa ashensor 10 metra larg detit.

 • Adresa Pastiçeri Pelikani 1, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit
 • Zip 2008

Detaje

Updated on September 15, 2022 at 1:48 pm
 • Cmimi: €50,000
 • Siperfaqe: 65 m²
 • Land Area: 0 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elis Xhaferraj
 • Elis Xhaferraj
 • +355676745700

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €36,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MAJESTIC, SHKEMBI I KAVAJES, DURRES.

 • €36,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE STACIONIT TE TRENIT, DURRES.

 • €35,000
Sheshi 26 Nentori, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €213,000

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI, VOLLGA, DURRES.

 • €213,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago
 • €100,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE GJYKATES,QENDER,DURRES.

 • €100,000
Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Elis Xhaferraj
 • Elis Xhaferraj