SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE QENDRES SE GJUHEVE TE HUAJA OXFORD, DURRES.

 • €42,000
Rruga Egnatia, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE QENDRES SE GJUHEVE TE HUAJA OXFORD, DURRES.

Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • €42,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 63m². Organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me ashensor.

 • Adresa Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on October 19, 2021 at 9:11 am
 • Cmimi: €42,000
 • Siperfaqe: 63 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 7
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €57,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE UJESJELLESIT, DURRES.

 • €57,000
Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago
 • €145,000

SHITET APARTAMENT 3+1 RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

 • €145,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €53,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PISHAVE TE BUTA,GOLEM,DURRES,

 • €53,000
Pishat e Buta Resort, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €27,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI.PLAZH,DURRES.

 • €27,000
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala